Зустріч з представниками ТНМУ

Наприкінці травня у м. Тернопіль відбулася зустріч представників ГО «Студентське самоврядування ХНМУ» з колегами з Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. Катерина Тополюк та Михайло Серік зустрілися з представниками Студентського парламенту ТНМУ – головою Максимом Левицьким та головою секретаріату Олександром Мігеньком.

Метою зустрічі стало обговорення актуальних питань щодо співпраці, обмін досвідом щодо розвитку студентського самоврядування, виявлення певних перешкод у функціонуванні органів Студентського самоврядування та формування шляхів їх вирішення. Також парламент провів екскурсію по навчальним корпусам Тернопільського вишу, а також по місту Тернопіль.

У результаті зустрічі представники Студентського самоврядування ХНМУ запросили колег цього літа відвідати м. Харків у форматі зворотної зустрічі для закріплення співпраці.

Дякуємо спільноті Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського за теплий прийом!