Зустріч з представниками охорони здоров’я

7 грудня 2023 р. у рамках проєкту Молодіжної ради при Харківському міському голові відбулася зустріч активу Студентського самоврядування ХНМУ з представниками Департаменту охорони здоров’я.

Метою заходу стала організація зустрічі студентів із представниками органів місцевого самоврядування, в межах якої понад 40 членів ОСС різних вишів мали змогу провести робочий день із главами районів, директорами Департаментів та заступниками міського голови.

Студенти ХНМУ змогли не тільки спостерігати за роботою медичних фахівців, а й поставити питання щодо різних нововведень, змін в роботі та навантаженні під час повномасштабного вторгнення.

Також студенти завітали до міської клінічної багатопрофільної лікарні № 17, де дізналися інформацію про роботу закладу та основні напрями роботи під час військового стану.

Дякуємо організаторам за дану можливість! Розвиваємо місто і розвиваємося разом!