Завершився курс з реабілітації пацієнтів з ампутаціями

11 та 12 грудня 2023 року відбулося урочисте вручення сертифікатів 20-ти здобувачам вищої освіти ХНМУ спеціальності 227 «Фізічна терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, які протягом жовтня-грудня пройшли навчально-практичний курс «Реабілітація пацієнтів з ампутаціями: мультидисциплінарний підхід» та успішно пройшли фінальне тестування.

Тренінг проходив в офлайн-форматі й проводився тренерами «НandiCap Іnternational-Humanity and Inclusion».

До вручення сертифікатів долучилася фізична терапевтка тренерка НandiCap Іnternational Пасала Манівонг та представники адміністрації університету.

Базуючись на великому досвіді тренерів НandiCap Іnternational у сфері реабілітації пацієнтів з ампутаціями в зонах конфліктів та катастроф, студенти змогли отримати знання та досвід, які є важливою складовою навчання та подальшого професійного розвитку.

Ще понад 50 здобувачів освіти проходять навчання на курсі в синхронному та асинхронному онлайн-форматах.

Дякуємо нашим партнерам за підтримку та співпрацю!