Майбутні протезисти-ортезисти успішно захистили магістерські роботи
22–23 червня 2026 року відбувся заключний етап підсумкової атестації здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Протезування-ортезування» – захист кваліфікаційних (магістерських) робіт.
Під час захисту майбутні протезисти-ортезисти продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки. У своїх дослідженнях здобувачі висвітлили актуальні питання патології опорно-рухової системи людини, сучасних технологій виготовлення протезно-ортезних виробів, особливостей реабілітації осіб після протезування та ортезування, а також аспектів техніки безпеки й охорони праці під час виготовлення та використання протезно-ортезних засобів.
У роботі екзаменаційної комісії взяли участь представники професійної спільноти та роботодавців – практикуючі фахівці Олександр Попенко (ТОВ «Ортопед») та Ірина Ткач (ДКП «Дніпропетровське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство»).
Екзаменаційна комісія під головуванням професора Олексія Попсуйшапки та за участю декана 4 медичного факультету, гаранта освітньо-професійної програми «Протезування-ортезування» Миколи Литвиненка високо оцінила рівень підготовки здобувачів, актуальність представлених досліджень і практичну значущість виконаних кваліфікаційних робіт.
Вітаємо випускників із успішним завершенням навчання та бажаємо професійних успіхів у розвитку системи протезування і ортезування в Україні!





