Закрито збір для ЗСУ від ХНМУ

Команда Студентського самоврядування ХНМУ відкрила збір для 3-ї роти медиків спецпідрозділу Головного управління розвідки на військову амуніцію (евакуаційна система AGILITE), 800 флаконів фізіологічного розчину та евакуаційні медичні ноші.

До збору долучилися як студенти, так і співробітники вишу і структурних підрозділів ХНМУ. Також надійшли кошти, зібрані від донорів ХНМУ і кошти, які були зібрані у благодійному турнірі з шахів, що відбувся 15 грудня.

Дякуємо кожному, хто долучився до збору, адже вже вкотре університетська спільнота доводить, що разом ми спроможні творити великі справи!

Серед усіх, хто взяв участь у зборі донатом від 50 гривень, планується розіграш прапору спецпідрозділу ГУР “KRAKEN” з підписами бійців рандомним методом.