Заходи до Дня боротьби з псоріазом

29 жовтня Команда сектора громадського виховання та волонтерства Студентського самоврядування ХНМУ провела просвітницький захід, який був присвячений Дню боротьби з псоріазом.

Мета цього заходу – підвищити інформованість студентів про псоріаз – хронічне неінфекційне захворювання шкіри. У світі поширеність псоріазу становить близько 3%, а кількість хворих в Україні – понад 1 млн. Проведенням цього заходи прагнули довести, як важливо займатися профілактикою псоріазу та не допускати активації «пускових факторів».

На заході були розглянуті причини виникнення захворювання, види псоріазу, діагностика та лікування хвороби, а також міфи та цікаві факти про псоріаз.

Після кожної доповіді студенти мали змогу поставити питання які їх цікавили. Також була проведена вікторина, за результатами якої найуспішніші здобувачі отримали сертифікати.

Захід пробудив інтерес та зацікавленість слухачів. Доповідачі коректно та професійно донесли важливість профілактики цього захворювання.