Захід у рамках кампанії «16 днів проти насильства»

29.11.2022

25 листопада з нагоди початку Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» коаліція «Харківщина – 1325» за підтримки Департаменту науки і освіти ХОВА провела онлайн-захід за участю команд студентів і курсантів закладів вищої освіти регіону.

Захід проходив у 3 етапи:
– вступне слово від членів журі;
– представлення учасниками у вільному форматі есе «Незламний Харків – будь вільним від насильства!»;
– тематичний квіз по Стамбульській конвенції на онлайн-платформі «Kahoot.it!».

У цьому заході взяли участь 12 команд з різних вишів Харкова, серед яких і представниці Харківського національного медичного університету. Наша команда у складі студенток І медичного факультету Катерини Тополюк, Ліни Коноплі, Вілени Чупіної, Валерії Шевченко та студентки ІІ медичного факультету Карини Брівки посіла ІІ призове місце серед ЗВО міста.

Переможці отримають подарунки від організаторів заходу й надалі матимуть змогу активно працювати й допомагати вирішувати проблему насильства з відповідними організаціями.