Захід на честь Дня Святого Миколая

6 грудня 2023 р. на честь Дня святого Миколая команда сектору «Era Caritas» Студентського самоврядування ХНМУ відвідала дітей, які через свій стан здоров’я знаходяться у Міській клінічній дитячий лікарні № 16, Міській дитячий лікарні № 5 та Обласній дитячий клінічній лікарні.

Команда провела заходи «День Святого Миколая» і «Таємний Миколайчик». Спочатку малеча познайомилася з командою студентів. Потім діти дізналися чудову легенду про святого Миколая, яку розповіли студенти. Після чого активісти запропонували дітям скласти пазли із зображенням їх улюблених героїв. Згодом діти виготовляли новорічні листівки та оздоблювали їх новорічними наклейками.

Наприкінці свята студенти-медики, які представились помічниками святого Миколая, продемонстрували діткам величезний мішок з подарунками – малеча витягувала з нього омріяний подаруночок. На останок діти охоче погодилися на пам’ятне фото разом зі своїми аплікаціями та подарунками.

Усі учасники заходу з нетерпінням чекають наступної зустрічі та готові до нових заходів від «Era Caritas».