Випускники-магістри ХНМУ отримали дипломи

29.02.2024

29 лютого 2024 р. відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам IV медичного факультету, які навчалися за спеціальністю «Технології медичної діагностики та лікування».

З вітальним словом до випускників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Марковський, який побажав майбутнім фахівцям наснаги та успіхів у професійній діяльності.

До теплих слів вітання також приєдналися декан IV медичного факультету Микола Литвиненко та завідувачка кафедри клінічної лабораторної діагностики Ольга Залюбовська. Вони наголосили на першочерговості кадрової потреби в закладах охорони здоров’я фахівців з лабораторної діагностики, вірусології та мікробіології та зазначили, що Харківський національний медичний університет чекає на них на подальше навчання в інтернатурі.

Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо їм успіхів у навчання та професійній діяльності за спеціальністю, яка є вкрай затребуваною у медичній галузі!