Волонтери ХНМУ відвідали притулок для собак

5 листопада команда сектору громадського виховання та волонтерства студентського самоврядування вже вдруге відвідала тимчасовий притулок для тварин «Виставковий Центр», щоб вигуляти та допомогти адаптувати тварин до умов воєнного часу, адже вони втратили свої хазяїв внаслідок повномасштабного вторгнення.

Собаки та коти, як усі живі істоти, потребують уваги та любові. Підтримуючи наших братів менших, що так само страждають від російської агресії, волонтери медичного вишу мають змогу подарувати позитивні емоції як тваринкам, так і собі. Гарно проводячи час та допомагаючи іншим, студенти ХНМУ завжди відчувають себе більш вмотивованими та налаштованими як на маленькі, так і на великі перемоги.

Крім того, нашою командою завдяки Благодійній організації «Котики по-київськи» було надано сухий корм для собак і котів тимчасового притулку для тварин «Виставковий Центр».