Вітаємо переможницю конкурсу!

Ангеліна Самойлова (ІІ медичний факультет) від сектору громадського виховання та волонтерства Студентського самоврядування ХНМУ посіла призове місце у конкурсі «Електронні постери з протидії торгівлі людьми». Нагородження відбулося під час круглого столу обговорення даної проблематики 2 травня 2024 р.

З березня по квітень 2024 р. студенти та учні Харкова мали змогу взяти участь у конкурсі, запровадженому Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради за сприяння Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації.

Метою даного заходу стало привернення уваги до актуальності проблеми торгівлі людьми, надання порад щодо превентивних дій з убезпечення від потрапляння у рабство та шляхів порятунку з даної ситуації.

Пишаємося досягненнями!