Вітаємо!

Начальника вiйськово-медичного клiнiчного центру Пiвнiчного регiону, полковника м/с, асистента кафедри хiрургiї № 4 Едуарда Хорошуна та заступника начальника вiйськово-медичного клiнiчного центру Пiвнiчного регioну, провiдного хiрурга, асистента кафедри хiрургiї № 4 Сергія Шипiлова Асоціація хірургів України нагородила пам’ятною відзнакою iмені академiка Олександра Шалiмова за особистий вагомий внесок у розвиток української хірургії, наукові і професійні досягнення та багаторічну лікарську працю.

Також Едуарда Хорошуна відзначено Знаком пошани Національної академії медичних наук України за надання кваліфікованої медичної допомоги пораненим військовослужбовцям, патріотизм, мужність, самовідданість і високий професіоналізм.