Вітання першокурсникам ХНМУ

Шановні першокурсники!

Вітаю вас із початком нового, надзвичайно важливого етапу у вашому житті. Вступ до Харківського національного медичного університету – це вагомий крок, що відкриває перед вами дорогу до професії, яка завжди була і залишається однією з найпотрібніших у світі. Лікарі – це ті, хто щоденно стоїть на сторожі здоров’я людей, і ви зробили вибір на користь цієї благородної справи.

Цьогорічний вступ є особливим і водночас виключно складним. Ви доєдналися до лав першокурсників, коли наша країна переживає найважчий період у своїй новітній історії – повномасштабну війну, яку розпочала росія. Ці випробування загартовують нас, роблять сильнішими та більш рішучими у нашій боротьбі за свободу і незалежність. Ваш вибір – обрати медицину в цей час – свідчить про вашу сміливість, витримку та бажання служити своєму народу.

Харківський національний медичний університет вже багато років готує висококваліфікованих лікарів, які працюють не тільки в Україні, а й по всьому світу. Ми пишаємося нашими випускниками, серед яких чимало видатних учених, лікарів та громадських діячів. Ви стали частиною цієї великої родини, і ми впевнені, що зможете примножити її здобутки.

Попереду на вас чекає нелегкий шлях навчання, який вимагатиме від вас зусиль, самовідданості та великої праці. Проте я переконаний, що ви з гідністю подолаєте всі труднощі. Наш університет надасть вам всі необхідні знання та навички, щоб ви стали справжніми професіоналами своєї справи. Ми докладемо всіх зусиль, щоб ваше навчання, навіть у цих складних умовах, було максимально ефективним і результативним.

Від імені всього колективу університету бажаю вам успіхів у навчанні, незламного духу, здоров’я та віри у світлі перспективи нашої країни. Ви – наше майбутнє, і саме ви допоможете нам будувати нову, процвітаючу Україну. Нехай кожен з вас знайде своє покликання в медицині та стане тим, хто робить світ кращим.

Володимир Лісовий, в.о. ректора університету