Відбувся «Весняний кубок ХНМУ–2023»

25 травня був проведений захід «Весняний кубок ХНМУ 2023» для випробування власної ерудованості від сектору інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» на платформі Google-Meet, де студенти в командах захищали честь свого факультету.

Захід складався з 2 блоків по 16 питань з різних сфер: від медицини і мистецтва до сучасних мемів та історичних фактів у форматі «Що? Де? Коли?». Учасники мали зрозуміти завдання, вгадати відомих постатей та популярні вислови, заповнити пропуски в реченнях за контекстом тощо.

У заході взяли участь 5 команд вітчизняних студентів. За результатами гри призові місця отримали:

1-е місце (ІІІ медичний):

• Віолетта Старкова;
  • Єлизавета Левченко;
  • Наріне Григорян;
  • Павло Луценко;
  • Андрій Чернявський;
  • Ілля Коваленко.

2-е місце (ІІ медичний):

• Артем Притула;
  • Анастасія Барбашова;
  • Вікторія Бутко;
  • Данило Слюсаренко.

3-е місце (ІІІ медичний):

• Наіра Акопян;
  • Софія Барабаш;
  • Мар’яна Голубнича;
  • Марія Курта;
  • Ксенія Садовська;
  • Лідія Батюк.

Учасники показали свої навички швидко знаходити правильну відповідь, дізнались багато нового та планують далі брати участь в інтелектуальних іграх, підтримуючи цікавий спосіб вдосконалення навичок студентства.

Дякуємо всім, хто взяв участь! Команда сектору інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» чекає на нових учасників знов у наступному сезоні, який почнеться після літніх канікул в вересні. Далі – цікавіше!