Відбувся вебінар щодо програми обміну студентів

27 листопада 2023 р. представник проєкту Global UGRAD провів вебінар для студентів медичного вишу. Консультант проєкту пані Вікторія розповіла, що державний департамент США оголошує відкритий конкурс для участі у 2024–2025 академічному році у програмі обміну для студентів І–ІІ курсів закладів вищої освіти (Global Undergraduate Exchange Program).

Учасників програми обиратимуть за наступними критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.

Програма фінансується приймаючою стороною.

Кандидатам необхідно зареєструватися на сайті, щоб отримати доступ до інтерактивної системи заповнення анкет для участі у програмі.

Кандидати зможуть заповнити свою анкету, а також відправити рекомендаційні листи та інші документи онлайн.

Неповні анкети, а також анкети, подані після 15 грудня 2023 року, розглядатися не будуть.

Детальну інформацію можна знайти на сайті.