Відбувся тренінг щодо ґендерної рівності

9–10 листопада у Києві пройшов тренінг «Обʼєднання заради змін: розбудова коаліції для забезпечення ґендерної рівності та протидії ґендерному зумовленому насильству». Конкурсний відбір задля участі у заході пройшла студентка IV курсу Валерія Шевченко.

Так, Валерія протягом останнього року впроваджує просвітницьку діяльність у ХНМУ та за його межами з питань ґендерної рівності, протидії дискримінації, булінгу, домашньому насильству та з базових навичок конфліктології.

Тренінг проходив завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», який впроваджує Український Жіночий Фонд/Ukrainian Women’s Fund.

До участі у конкурсі запрошувалися представниці жіночих і правозахисних громадських організацій, активістки, правозахисниці, які працюють чи планують працювати в інтересах жінок та дівчат, у тому числі з жінками та дівчатами вразливих груп.

За 2 дні усі учасники тренінгу мали змогу дізнатися про:

• структуру коаліції, мету та особливості її створення;
  • виклики, які можуть зустрітися на шляху розбудови коаліції;
  • вміння та навички, якими потрібен володіти представник Громадської Організації перед вступом до коаліції;
  • посилення можливості для обміну досвідом, розширення кола партнерів, мережування.

За результатами успішного проходження навчання усі учасниці тренінгу отримали сертифікати.