Відбувся літературний вечір

6 жовтня на платформі Google Meet було проведено літературний вечір за темою: «Моя Україно, натхнення моє!».

До відеозустрічі доєдналися студенти різних курсів. Захід був організований Науковою бібліотекою спільно із сектором медіа-простору Студентського самоврядування ХНМУ за сприянням ННІ якості освіти.

Модераторами стали студентка ІІ медичного факультету Катерина Остроухова та студентка ІІІ медичного факультету Ольга Тислюкова.

Під час літературного вечора студенти мали змогу побачити та почути творчі здобутки деяких учасників. Кожен виступаючий поділився з аудиторією віршами власного авторства, виконанням улюблених пісень, власноруч написаними оповіданнями та творами, а також показав свої картини.

Захід пройшов у приємній та творчій атмосфері, кожен учасник розкрив свої почуття, надихнувся сам та надихнув інших. Наприкінці відеоконференції студенти ділилися своїми історіями та думками, які їх турбували.

Усі присутні цікаво провели вечір та з нетерпінням чекають на нову зустріч!