Відбувся конгрес з патофізіології

23.09.2024

З 19 по 21 вересня 2024 р. на базі Івано-Франківського національного медичного університету було проведено IX Національний конгрес патофізіологів України з міжнародною участю «Патологічна фізіологія – охороні здоров’я України». Цьогорічний конгрес був присвячений 100-річчю української патологічної фізіології.

До участі у конгресі активно долучились науково-педагогічні та наукові працівники, молоді вчені вищих навчальних закладів України, установ Національної академії наук та Національної академії медичних наук України.

Харківський національний медичний університет представляв завідувач кафедри загальної та клінічної патофізіології імені Д.О. Альперна професор Михайло Мирошниченко. На заході жваво обговорювали нагальні проблеми фундаментальної та клінічної патофізіології. Під час роботи конгресу відбулися вибори президента і нового складу правління Українського наукового товариства патофізіологів, а також методична нарада завідувачів кафедр з викладання патологічної фізіології.