Відбувся кібер-турнір на підтримку жінок ЗСУ

25–26 березня студенти ХНМУ долучилися до Всеукраїнського онлайн-турніру USL SCC 10 з дисципліни Dota 2 (5×5), організований КПІ CyberSport за підтримки Ради студентів «Дніпровської політехніки» та DNU Esports.

Метою даного заходу став збір коштів на «DignityKits» – гігієнічні бокси для жінок у ЗСУ, а також розвинути новий напрямок кіберспорту серед студентів в Україні. Команда УСЛ визначила всіх, хто долучився, переможцями, оскільки головна мета була виконана на 100%.

Команди, що долучилися, представляли такі ЗВО: ХНМУ, ВНМУ, КПІ, НУХТ, НАВС, НАУ, ВНТУ, ХНУ, КНУ, НЮУ, ДНУ, НУБіП, НУ ЛП, МАУП, НаУОА, УМСФ, ХНЕУ, НТУДП, НМУ.

Представляємо команду Харківського національного медичного університету «Дружба LD50»:
1. Данило Макаров (IV медичний факультет)
2. Данило Ісаєв (III медичний факультет)
3. Дмитро Проценко (III медичний факультет)
4. Владислав Слєпченко (III медичний факультет)
5. Максим Свірін (IV медичний факультет)
6. Дмитро Аверічев (I медичний факультет)

Загалом учасникам кібер-заходу вдалося зібрати 15 000 гривень. Дякуємо ГС «Українська студентська ліга», а також усім організаціям студентських спілок та ініціативним групам, які організовують подібні заходи та надають можливість студентам брати участь у масштабних турнірах й благодійних зборах.