Відбувся Форум Першокурсника 2022

04.10.2022

3 жовтня в режимі онлайн відбувся Форум першокурсника, де студентське самоврядування ХНМУ представило свої напрямки роботи, заходи, обов’язки та можливості.

Форум відвідало близько 120 студентів перших курсів з різних факультетів нашого університету.

Захід відкрила голова Студентської ради Ганна Мороз, яка представила свою команду та представила загальну інформацію про функції, структуру та можливості студентського самоврядування ХНМУ.

Надалі голови всіх секторів презентували свої зони відповідальності та поле діяльності, продемонстувавши слайди з фото та відео своєї роботи за минулі роки. Першокурсники мали можливість обрати діяльність за такими напрямками:

• сектор зовнішніх зв’язків;
  • сектор з моніторингу якості освіти;
  • медіа-сектор;
  • спортивний сектор;
  • сектор кіберспорту;
  • івент сектор;
  • сектор громадського виховання та волонтерства;
  • сектор співпраці з іноземними студентами;
  • волонтерська організація «Era caritas»;
  • клуб інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»;
  • сектор «Ліга Сміху».

Також на Форумі студенти прослухали інформацію від представників Студентської ради гуртожитків, дізналися про можливість участі у гуртках різних кафедр й про діяльність та співробітництво студентського самоврядування з іншими організаціями.

Складні часи роблять сильних людей – навіть непрості умови не завадили молодим студентам прагнути до розвитку, а навпаки, загартували та ще більше викликали бажання працювати на загальне благо.

Студентське самоврядування ХНМУ закликає усіх студентів до плідної співпраці та розвитку себе та нашої альма матер!