Студенти ХНМУ зібрали допомогу для ЗСУ

Наслідки військової агресії з боку росії відчув на собі кожен громадянин України. Не змогли лишитися осторонь цих страшних подій і студенти II медичного факультету (2-22-019 група) Харківського національного медичного університету.

Коли ми дізналися від старости, що нашим солдатам потрібна допомога, то вирішили зібрати кошти на ліки для військових, що знаходилися в Бахмуті.

Кожен із нас збирав гроші: хтось викладав інформацію у соціальних мережах, хтось розповів рідним, близьким та друзям. І у нас вийшло – ми зібрали приблизно 6 000 грн, частину з яких витратили на ліки, а іншу – на продукти. Солдати окремої механізованої бригади імені Володимира Мономаха відправили нам відео зі словами подяки. А ми зі свого боку були дуже раді, що змогли хоча б трохи допомогти їм.

Ми не хочемо зупинятися на цьому і плануємо надалі допомагати нашим воїнам.

Кожен з нас герой на своєму фронті, будь то інформаційний, медичний чи волонтерський. Українці незламні, наш народ довів усьому світу, що ми міцніші за сталь!