Студенти ХНМУ взяли участь у симпозіумі з дерматології

6 травня здобувачі вищої освіти Студентського самоврядування ХНМУ взяли участь у XII симпозіумі з естетичної дерматології, який відбувся в Києві в «Освіторія хаб». Головна тема заходу –«Найважливіші сонцезалежні питання в естетичній медицині – готуємося до сезону активного сонця».

У симпозіумі взяли участь 6 спікерів, а саме: Ірина Гедеон, Денис Силенко, Наталя Клягіна, Єгор Колодченко, Ольга Михайличенко та Марина Анфілова. Здобувачі освіти відповідали на найголовніші запитання, які турбують суспільство:

• «Сонячні опіки – чи завжди це недбалість пацієнта?»;
  • «Опік шкіри обличчя – основні помилки у лікування, які можуть ускладнювати процес загоєння»;
  • «Чорна королева онкології — як не пропустити меланому?»;
  • «Сонцезалежні гіпопігментні плями – про які діагнози варто пам’ятати?»;
  • «Сонцезалежні гіперпігментні плями – палітра діагнозів і особливості корекції у літній період»;
  • «Лазерні шліфування обличчя у період активного сонця – працюємо або відкладаємо на осінь?»;
  • «Чи сумісні пілінги, кислоти, топічні ретиноїди, топічні антибіотики в корекції акне і розацеа з початком активного сонця?».

Ми дуже вдячні організаторам симпозіуму за проведення інформативного та корисного заходу, на якому всі учасники мали змогу задати питання та отримати відповіді стосовно важливої та актуальної теми на сьогодні.