Студенти ХНМУ взяли участь у психологічному проєкті

Студентське самоврядування ХНМУ приєдналося до важливого проєкту «Психологічна пружність громад Слобожанщини». Мета заходу – поширення методик стрес-менеджменту в громадах м. Харкова та Харківської області від ГО «Українська психосоціальна організація» за фінансової підтримки MH4U та науково-методичної підтримки Центру психічного здоров’я ХНМУ.

У рамках проєкту студенти ХНМУ пройшли навчання фасилітаторів групового курсу «Самодопомога плюс» і почали проводити заняття для студентів та адміністрації ХНМУ.

Якщо комусь цікаво доєднатися до курсу, пишіть на корпоративну пошту Студентського самоврядування ХНМУ: stud.gov@knmu.edu.ua.

Довідка
Курс «Самодопомога Плюс» [Self-Help Plus] (SH+) був розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) як груповий курс управління стресом, що складається із п’яти занять. Він підходить для роботи з групами населення, що постраждали від вкрай несприятливих умов. Курс можна використовувати для подолання стресу у дорослих, незалежно від того, чи є у них діагностоване психічне захворювання. Також було доведено, що він запобігає виникненню психічних розладів у дорослих.

Курс SH+ містить попередньо записані аудіозаписи та ілюстрований посібник для навчання навичок управління стресом. Цей інноваційний формат дозволяє неспеціалістам під наглядом пройти короткий тренінг з питань курсу SH+, а потім провести його для великих груп людей (наприклад, приблизно до 30 осіб одночасно). Курс SH+ є одним із ряду науково обґрунтованих масштабованих психологічних занять, опублікованих ВООЗ, і може пропонуватися поряд з іншими у галузі психічного здоров’я або громадськими програмами.