Студенти ХНМУ відпрацьовують практичні навички

22.05.2024

Кафедра інфекційних хвороб та фтизіатрії ХНМУ долучилася до ініціативи проведення очних занять зі здобувачами освіти старших курсів медичних факультетів.

Такі зустрічі у безпечних умовах дозволили додатково опрацювати застосування теоретичних знань та практичних навичок курації пацієнтів з інфекційною патологією у конкретних клінічних ситуаціях.

Деталізація скарг, збір анамнезу, зокрема епідеміологічного, ретельне фізикальне обстеження з визначенням патогномонічних симптомів, формування діагностичної гіпотези та встановлення кінцевого діагнозу з урахуванням результатів обстеження, призначення терапії – це етапи роботи майбутніх лікарів, що були розглянуті під час практичного заняття.

Особливу увагу приділено оцінці тяжкості стану пацієнтів, правилам безпеки при курації пацієнтів з особливо небезпечними інфекціями.