Студенти ХНМУ співпрацюють з Українським фондом

Студентське самоврядування ХНМУ почало надавати допомогу в межах програми «Український фонд швидкого реагування», яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США разом з Харківською обласною радою на території харківських громад.

На даний час допомогу вже отримали Золочівська, Краснокутьска, Красноградська, Наталенська, Лозівська, Дергачівська, Пісочинська, Солоницівська, Зміївська, Чугуївська громади.
Студенти медичного університету також приєдналися до цієї програми і допомагають у розвантаженні гуманітарної допомоги.

Дякуємо студентам нашого вишу, що долучилися до волонтерської діяльності, а саме:
Олександр Даниленко (ІІІ медичний факультет)
Тарас Осипов (стоматологічний факультет)
Роман Волков (ІІІ медичний факультет)
Герман Лєонтьев (ІІ медичний факультет)
Іван Жигунов (ІІ медичний факультет).

Також хочемо висловити подяку волонтерській організації «Хліб», волонтери якої допомагали у розвантаженні гуманітарної допомоги.

В єднанні наша сила!
Разом до перемоги