Студенти ХНМУ – серед найкращих волонтерів

20 січня відбулося нагородження активних волонтерів серед студентів з 36-ти закладів вищої та передвищої освіти міста Харкова.

За активну громадянську позицію, особистий внесок у розвиток волонтерського руху міста Харкова та участь у проведенні міських заходів директор департаменту сімʼї, молоді та спорту Харківської міської ради Олександр Власенко нагородив подяками наших здобувачів освіти – студентів ІІ медичного факультету Катерину Реву та Олексія Тарана.

Пан Олександр подякував студентам за внесок у розвиток міста Харкова та наголосив, що молодь – сьогодення та майбутнє рідного міста та нашої незламної України!

Вітаємо наших студентів з почесними нагородами та бажаємо подальших успіхів у житті. Завжди досягайте поставлених цілей і впевнено добивайтесь перемог!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання! Слава Україні!