Студенти ХНМУ розповідають про війну

Війна з російськими загарбниками триває вже другий місяць. Вона ведеться на полі бою і в інфопросторі. Українці використовують усі можливості, щоб донести страшну правду до людей в різних куточках світу.

Так, Євген Іщук багато років жив з родиною у В’єтнамі і розвивав свій YouTube-канал, де розповідав про буденне життя в цій країні. Проте зараз Євген повернувся до Києва. Наразі він використовує свій відеоканал для розповіді, що насправді відбувається в Україні і які безчинства творять російські війська на нашій території. У В’єтнамі багато людей підтримують українській народ у його визвольній боротьбі від «руського миру» і звісно хочуть мати більше реальної інформації з місця подій.

Студентка ХНМУ в’єтнамського походження Дінь Лінь Фіонг Ігорівна взяла участь у передачі та дала інтерв’ю для каналу, де розповіла про своє життя у Харкові, про волонтерську діяльність під час війни і що надає їй силу і віру в нашу перемогу.

Живемо і працюємо з вірою в нашу перемогу! Слава Україні!

Дякуємо контент-менеджеру Світлані Коваленко за організацію інтерв’ю.