Студенти ХНМУ – активісти волонтерського руху!

Студенти-медики, як ніхто інший, розуміють необхідність донорства крові, особливо під час воєнного часу.

Так, протягом 2-х останніх місяців майже 100 студентів медичного вишу стали донорами крові, зібраної на потреби армії чи громадського населення. Серед них 21 здобувач вищої освіти здав кров саме у Харкові, а також за підтримки профкома студентів, Студентського самоврядування та адміністрації ХНМУ відбувся організований збір крові на базі Обласного центру служби крові Харківської міської ради.

Усього за факультетами донорами стали:
І медичний факультет – 18;
ІІ медичний факультет – 39;
ІІІ медичний факультет – 26;
IV медичний факультет – 9;
стоматологічний факультет – 6.

Також студенти медичного вишу активно донатять на потреби української армії. Так, ХНМУ під егідою Студентського самоврядування відкрив збір коштів на допомогу ЗСУ та постраждалому населенню Харкова та Харківської області. Протягом двох тижнів спільними зусиллями зібрано майже 5 000 грн. Наразі збір триває, всі звіти будуть висвітлені у соціальних мережах Студентського самоврядування ХНМУ.

Приєднуйтеся до волонтерського руху ХНМУ! Разом до Перемоги!
Посилання на банку
Номер картки банки: 5375 4112 0082 7074