Представниця ХНМУ взяла участь у Міжнародному конгресі

19.09.2022

12–17 вересня завідувачка кафедри філософії, директорка Центру гендерної освіти ХНМУ Катерина Карпенко взяла участь у ХІІ Міжнародному конгресі з аналітичної філософії, що проходив в Берліні в Гумбольдт Університеті (Німеччина).

Українську делегацію на чолі з ректором Криворізького державного педагогічного університету Ярославом Шрамком гостинно підтримав президент Міжнародної асоціації аналітичної філософії професор Гумбольдт Університету Герт Кейль.

У програмі конгресу окремо була виділена конференція «Філософія та громадськість». Науковий форум об’єднав учасників з України з філософами з Німеччини, Італії та інших країн з метою обміну досвідом та сприяння дослідницькій співпраці в умовах війни.