Підтримка міжнародної наукової спільноти

27.02.2023

7–10 червня 2022 року до Чорногорії на конференцію MECO (Meditteranian Conference on Embedded Computing) вже традиційно були запрошені науково-педагогічні працівники кафедри стоматології дитячого віку та імплантології.

Це одна з провідних конференцій світового рівня, присвячена інноваціям у комп’ютерних системах, штучному інтелекту, досягненням у біомедичній галузі та суміжних галузях. Матеріали конференції представлені у профільних наукометричних базах.

Професорка Людмила Кривенко була запрошена очолити секцію з інновацій у біомедичних технологіях, окрім того, вона представила доповідь, присвячену неінвазивним методам діагностики у медицині.

Організаційний комітет конференції та наукова спільнота висловили свою підтримку науковцям України, науково-педагогічним працівникам ХНМУ та всім українцям у боротьбі за свободу та незалежність країни.