Підписана угода з міжнародними партнерами ХНМУ

Співпраця ХНМУ з міжнародними партнерами, коло яких постійно розширюється, набирає обертів. Так, нещодавно підписана двостороння угода про співпрацю між Харківським національним медичним університетом в особі ректора ХНМУ Валерія Капустника та Королівським коледжем хірургії Англії в особі президента професора Ніла Мортенсона.

Відповідальними особами за виконання угоди від медичного вишу стали професор Віталій Макаров та співробітники кафедри хірургії № 4, які працюють на базі Військово-клінічного медичного центру Північного регіону та на базі міських лікарень від початку повномасштабного російського вторгнення.

Підписання договору відбулося за сприяння професорки кафедри педіатрії № 1 та неонатології Тетяни Чайченко, яка є координаторкою проєкту.

У рамках співробітництва, що триває майже рік, вже налагоджено активності, що сприяють безперервному розвитку фахівців та наданню високоспеціалізованої медичної допомоги пораненим захисникам України та цивільним.