Окопні свічки від волонтерів ХНМУ

19–21 січня команда волонтерів Студентського самоврядування ХНМУ збиралася для виготовлення першої партії окопних свічок для ЗСУ. Співробітники та студенти надавали матеріали, а саме бляшанки, картон та парафін. Також охочі могли задонатити, щоб волонтери докупили усе необхідне.

Загальна сума збору склала 9 362, 56. З цих грошей:

• 451 грн. витрачено на хімічні грілки для рук наших військових та на невелику партію паперових стаканів для свічок;
  • 8311, 56 витрачено на очищений харчовий парафін для виготовлення окопних свічок для наших бійців;
  • 600 грн. витрачено на 200 бляшанок;
  • протягом 3-х днів було виготовлено 410 окопних свічок, залитих парафіном та 215 окопних заготовок (без парафіну) – їх буде надіслано благодійному фонду, де їх заливатимуть парафіном;
  • всі окопні свічки наразі буде направлено на Купʼянський напрямок. Звіт відправки їх нашим хлопцям буде викладено у соціальних мережах Студентського самоврядування та на сайті університету.

Тим часом збір продовжується!

Нашим волонтерам для виготовлення окопних свічок дуже необхідні:

• картонні коробки (без скотчу та наліпок);
  • бляшанки середнього розміру (від 150 до 500 мл);
  • кошти на парафін.