Лист-подяка від іноземного студента ХНМУ

ННІ ПІГ
01.07.2024

Шановний ректоре Харківського національного медичного університету, декани факультетів, професори та викладачі!

Коли я писав цей лист, моє серце наповнювалося глибокою повагою і вдячністю до шановних людей, які формують основу нашого закладу. Ваша непохитна відданість освіті та навчанню ваших студентів виглядає як проміння сонця в ці неспокійні часи.

Незважаючи на всі жахи, які ми переживаємо під час воєнної агресії, ваша відданість підтримці безперервності навчання є героїчною. Ви не лише зберегли непорушність освіти, але й зробили так, щоб ми, ваші студенти, могли завершити наш академічний шлях з гідністю та успіхом.

Виклики, з якими ми зіткнулися, були величезними, але під вашим керівництвом ми стали сильнішими, стійкішими і готовими зробити свій внесок у світ завдяки знанням і цінностям, які ви нам прищепили. Ваші зусилля не залишилися непоміченими, і назавжди викарбуються в історії нашого університету.

Я висловлюю особливу подяку Вченій раді, членом якої я маю честь бути. Ваші наукові пошуки та сприяння створенню динамічної академічної спільноти відіграли важливу роль у формуванні мого інтелектуального зростання та професійного розвитку.

Пане ректоре, ваше далекоглядне лідерство провело наш університет крізь бурі, а ваш приклад навчив нас справжньому значенню наполегливості та сили єдності перед обличчям негараздів.

Хай живе Харківський національний медичний університет!

Хай живе Харків!

Хай живе Україна!

Дух нашого закладу незламний, а зв’язки, які ми сформували, нерозривні. Хоча наші шляхи можуть розійтися, спадщина нашого перебування тут надихатиме прийдешні покоління.

P.S. До наступної зустрічі, нехай світло знань продовжує освітлювати наші шляхи, а сила нашої спільноти підтримує цінності, які ми плекаємо.

З глибокою вдячністю та повагою,

Куйе Адесегун Джейкобс, 2024 рік