Лист-подяка на адресу волонтерів ХНМУ

Староста с. Тернова Новопокровської селищної ради Чугуївського району Віктор Тарусін висловив щиру вдячність студентам ІІІ медичного факультету Максиму Масюткіну та ІV медичного факультету Максиму Мурченку, а також всій дружній команді волонтерського руху «Студенти-медики» за небайдужість, самовідданість та готовність прийти на допомогу нужденним у цей важкий воєнний час.

Староста подякував нашим волонтерам за надання гуманітарної допомоги для забезпечення вразливих верств населення пунктів Новопокровської селищної ради. У зв’язку з активними бойовими діями ці населені пункти потребують невідкладної гуманітарної допомоги у вигляді безперебійних поставок медикаментів, продовольчих товарів та речей першої необхідності.

«Щиро вдячні та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!», –  зазначив Віктор Тарусін на адресу волонтерів медичного вишу.