Лист-подяка

На ім’я ректора Харківського національного медичного університету Валерія Капустника надійшов лист-подяка від колективу офіцерів, сержантів та солдатів угруповання військ оперативного командування Південь, які від щирого серця висловлюють вдячність професору Ігорю Криворучку за допомогу у наданні медикаментів для військових, що боронять незалежність та свободу України на Сході нашої держави.

Окремо відзначена сумлінна праця співробітників університету на благо Збройних сил України, яка сприяє захисту територіальної цілісності та недоторканності нашої Батьківщини. Адже допомога таких ініціативних та відданих Україні громадян сприяє досягненню нашої спільної мети – повній перемозі над російським агресором!