Лист-подяка

На ім’я ректора Харківського національного медичного університету Валерія Капустника надійшов лист-подяка від директора Чернівецької міської дитячої поліклініки Івана Хорошенюка.

Пан директор від імені адміністрації поліклініки висловлює слова подяки завідувачці кафедри педіатрії № 1 та неонатології професорці Маргариті Гончарь і доцентці кафедри Альоні Бойченко за проведену на громадських засадах висококваліфіковану консультативну допомогу дітям зі складною вродженою кардіальною патологією, які мешкають у м. Чернівці та дітям вимушених переселенців.

У результаті спільної робити було вперше виявлено або уточнено характер патології, розроблена логістика вчасного скерування пацієнтів для надання кардіохірургічної допомоги. Наразі продовжується консультативна робота в режимі онлайн.

Пан Іван також висловив вдячність всьому колективу медичного вишу, представники якого в складний воєнний час надають висококваліфіковану допомогу дітям України.