Лист-подяка

ННІ ПО
09.05.2024

На адресу директора навчально-наукового Інституту післядипломної освіти Харківського національного медичного університету Валерія В’юна надійшов лист-подяка від генерального директора ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» Арама Анташяна.

Адміністрація та курсанти циклу тематичного удосконалення з епідеміології за тематикою «Епідеміологічні дослідження у клінічній та профілактичній медицині» висловлюють вдячність за відмінно проведену роботу щодо підвищення кваліфікації фахівців на кафедрі епідеміології, яку очолює професорка Тетяна Чумаченко. Вони відзначили високу кваліфікацію викладацького складу, чітку і професійну роботу фахівців при організації навчального процесу, а також якість отриманих професійних знань.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!