Лист-подяка

Уже понад два роки український народ протистоїть повномасштабному вторгненню російських окупантів, і переважна більшість прогресивних народів підтримують Україну у її визвольній боротьбі. Таку підтримку відчуває і Харківський національний медичний університет, отримуючи на свою адресу листи подяки та підтримки від своїх студентів та випускників з різних країн світу.

Так, на адресу нашого університету надійшов лист-подяка від студента з факультету з підготовки іноземних студентів Навчально-наукового інституту з підготовки іноземних громадян.

«Я хотів би висловити всім працівникам ХНМУ сердечну вдячність. Незважаючи на складні часи і невизначеність через поточну ситуацію, ваша підтримка та відданість студентам викликає захоплення. Те, що я закінчую ХНМУ, який знаходиться в Україні, наповнює мене величезною гордістю. Дякую вам за все, що ви зробили і продовжуєте робити для нас, студентів. Ваша стійкість і відданість справі дійсно гідні похвали. Бережіть себе, залишайтеся в безпеці і знайте, що ваші зусилля глибоко цінуються. Слава Україні!

З щирою вдячністю,

доктор Манпрія Вірк»

Дякуємо нашим студентам за підтримку! Все буде Україна!

А letter of gratitude

For more than two years, the Ukrainian people have been resisting the full-scale invasion of the Russian occupiers, and the vast majority of progressive nations have been supporting Ukraine in its liberation struggle. Kharkiv National Medical University feels this support as well, receiving letters of gratitude and support from our students and graduates from all over the world.

Our university received a letter of gratitude from a student of the Faculty of Foreign Students.

«Respected Sir/Madam! Good Morning! In the midst of challenging times and uncertainty due to the current situation, I wanted to take a moment to express my heartfelt gratitude to you all. Your support and commitment to students, even in the face of adversity, is admirable. Graduating from KNMU, from Ukraine, fills me with immense pride. Thank you for everything you’ve done and continue to do for us students. Your resilience and dedication are truly commendable. Take care, stay safe, and know that your efforts are deeply appreciated. Glory to Ukraine!

With sincere appreciation,

Dr. Manpriya Virk»

We thank our students for their support! Everything will be Ukraine!