Лист-подяка

На ім’я ректора ХНМУ надійшов лист-подяка від президента благодійної організації «Харківський благодійний фонд «Благо»» Володимира Казуся щодо вдячності за високий рівень підготовки студентів – майбутніх соціальних працівників.

Так, студентка медичного вишу Єлизавета Рябущенко з червня 2022 року є соціальним працівником у проєкті «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» і виступає координаторкою напряму з організації та підтримки діяльності просторів для ВПО. За її безпосередньої участі створено безпечний дитячий простір у Пісочинському ліцеї «Мобіль», налагоджено співпрацю з Координаційним гуманітарним центром у Харкові, який засновано за підтримки Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Єлизавета має високий рівень професійної компетентності, володіє необхідними знаннями та навичками у сфері соціального захисту населення.