Конкурс на проходження навчання

КОНКУРС
на проходження семестрового навчання за програмою Еразмус+
студентами 3-4 курсів I, II та III медичних факультетів,
які навчаються за спеціальністю «Медицина»
в Університеті Чукурова, Туреччина, у осінньому семестрі 2024-2025 н.р.

У Харківському національному медичному університеті триватиме конкурс на проходження семестрового навчання студентами 3-4-х курсів I, II, та III медичних факультетів, які навчаються за спеціальністю «Медицина», в Університеті Чукурова, Туреччина, у осінньому семестрі 2024-2025 н.р. Стажування фінансується за рахунок програми Еразмус+.

Строки проведення конкурсу у ХНМУ:
07 червня – 16 червня 2024 року – конкурсний відбір кандидатів (прийом конкурсних заявок та їх оцінювання);
20 червня 2024 року – оголошення результатів конкурсу.

Вимоги до кандидатів:

1. До участі у конкурсі запрошуються студенти 3-4 курсів I, II, та III медичних факультетів, які навчаються за спеціальністю «Медицина».
  2. Кандидати повинні:

– володіти англійською (рівень не нижче В2);
– мати високі результати навчання;
– мати наукові досягнення;
– надіслати CV та мотиваційний лист англійською мовою.

Порядок оформлення та подачі конкурсної заявки:

Для участі у конкурсі кандидати повинні:
заповнити електронну форму конкурсної заявки, яка розміщена також на всіх сторінках відділу міжнародних зв’язків у соціальних мережах до 16 червня 2024р.;
– звернутись до Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ХНМУ зі своїми науковими здобутками за посиланням до 16 червня 2024р.;
– пройти онлайн екзаменування з англійської мови, яке буде проведено кафедрою іноземних мов ХНМУ, посилання на екзаменування буде надано додатково.

Розгляд конкурсних заявок і відбір потенційних учасників стажування здійснюється конкурсною комісією університету.

Рейтингові списки за результатами конкурсу буде розміщено на сайті ХНМУ 20 червня 2024р.

Слідкуйте за оголошеннями

Відділ міжнародних зв’язків та грантової роботи
E-mail: mo.bohdan@knmu.edu.ua