Інформація щодо Карток Харківʼянина

24.09.2024

Спільнота ХНМУ отримала першу партію Карток Харківʼянина за сприянням Студентського самоврядування. Як повідомили в КУ «Офіс реформ Харкова», власниками «X-card» стали більше 360 студентів і працівників Харківського національного медичного університету. Картки можна отримати з 30.09 в певних структурних підрозділах ХНМУ (студенти та кафедри – у відповідному деканаті, інші – у керівників відповідних структурних підрозділів).

Ми нагадуємо, що у всіх, хто не встиг зареєструватися раніше – є нова можливість отримати Картку Харківʼянина!

Нижче додаємо посилання на Гугл-форму:
ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ
ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ
ДЛЯ ІНТЕРНІВ
КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ЗАПОВНЕННЯ – 01.10.2024 (вівторок) 23:59. Після цього періоду Гугл форма буде закрита!

Загальні відповіді на поширені питання:

1. Хто має право подати документи на створення Картки харків’янина? – Усі офіційно працевлаштовані співробітники університету.
2. Де можна буде забрати картку? – Усі готові картки можна буде забрати у певних структурних підрозділах ХНМУ (про можливість забрати та готовність карток буде повідомлено на корпоративні пошти).
3. Здобувачі вищої освіти 6-го курсу, які випускаються зовсім скоро, мають змогу оформити Картку харків’янина категорії «Загальна» самостійно.

Деталі можна дізнатися у соцмережах проєкту:
@kartka_kh (телеграм)

Якщо виникають додаткові питання, звертайтеся до Черкашиної Марії Валеріївни:
mvcherkashyna.1m21@knmu.edu.ua