ХНМУ став співорганізатором міжнародної конференції

20.05.2024

Харківський національний медичний університет став співорганізатором ІІІ Міжнародної онлайн-конференції «Modern Trends in Foreign Languages Research and Teaching», що відбулася на базі Полтавського державного медичного університету 16–17 травня 2024 року. Конференція об’єднала науковців із різних університетів усього світу, було розглянуто широкий спектр питань

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з науково-педагогічної роботи ХНМУ професор Володимир Марковський. На пленарному засіданні завідувачка кафедри латинської мови та медичної термінології Наталя Дерев’янченко представила результати спільного дослідження, яке присвячене формуванню мовної і термінологічної компетентностей майбутніх лікарів у Харківському національному медичному університеті. Також із доповідями виступили доцентка кафедри Тетяна Некрашевич та студент першого курсу І медичного факультету Данило Масленников. Вдячні оргкомітету конференції за проведення наукового форму!