ХНМУ отримав автомобілі екстреної швидкої допомоги

Харківський національний медичний університет під час військової агресії з боку росії не припиняє своєї освітньої та волонтерської діяльності, а також в цих умовах розвиває та примножує міжнародні партнерські стосунки.

Так, напередодні Нового року в Харківському національному медичному університеті відбулася акція з передачі автомобілів екстреної швидкої допомоги від наших давніх партнерів ГО «Ротарі-клуб інтернешенал», ГО «Ротарі-клуб Харків-сіті» та від команди благодійної організації української діаспори у США «RocMaidan Rochester».

31 грудня біля центрального входу зібралися керівництво ХНМУ, партнери-благодійники та студентство. Представники медичного вишу висловили велику вдячність за надану допомогу, адже у такий важкий час дуже важливо відчувати підтримку однодумців, що займаються доброю справою і допомагають наблизити нашу Перемогу.