Харків не втратить свій освітній потенціал

Голова ХОВА Олег Синєгубов обговорив із ректорами харківських університетів і народними депутатами майбутнє вищої освіти області.

У заході взяли участь голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина, народні депутати Олексій Красов, В‘ячеслав Медяник та голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко. До участі у засіданні долучився ректор Харківського національного медичного університету Валерій Капустник.

У ході зустрічі було обговорено низку актуальних питань щодо діяльності вищої школи Харківщини в умовах фактичного ведення бойових дій, а також опрацьовано спільне бачення фінансування вишів в умовах війни, майбутньої вступної кампанії та пропозицій щодо змін до законодавства.

Учасники зустрічі оглянули будівлі закладів вищої освіти, що були зруйновані російськими окупантами.

За матеріалами офіційного сайту ХОВА