Гібридне заняття з анатомії людини

04.10.2024

Здобувачі освіти І медичного факультету ІІ курсу нещодавно взяли участь у гібридному занятті з анатомії людини, яке проходило під керівництвом в.о. завідувача кафедри анатомії людини, клінічної анатомії та оперативної хірургії професора Ігоря Колісника та асистента Михайла Лютенка. Особливість заняття полягала в тому, що частина студентів була присутня в навчальної кімнаті кафедри, а інші приєдналися до заняття онлайн – це дозволило кожному взяти участь у заході незалежно від місця перебування.

Тема заняття охоплювала будову та функції довгастого мозку, а також його межі та роль у регуляції життєво важливих функцій організму і циркуляції спинномозкової рідини. Справжнім піднесенням для здобувачів освіти стало те, що під час очної частини заняття вони мали змогу працювати з натуральними анатомічними препаратами людини, на яких могли наочно вивчати структури головного мозку, тримати їх та детально оглядати.

Для здобувачів освіти, які приєдналися до заняття онлайн, було організовано пряму трансляцію з детальним поясненням та демонстрацією препаратів. Завдяки цьому вони могли уважно стежити за процесом, ставити запитання та отримувати відповіді в режимі реального часу. Це дозволило забезпечити повноцінну участь кожного здобувача, навіть за відсутності в навчальній кімнаті.

Після огляду натуральних препаратів професор Колісник провів консультацію з особливостей будови стовбурової частини головного мозку, звертаючи увагу на ситуаційні задачі Крок 1 за даною темою.