Дискусія щодо розвитку Студентського самоврядування

3 травня 2024 р. відбулася панельна дискусія «Розвиток студентського самоврядування під час війни» від Харківського обласного центру молоді.

До заходу доєдналася голова ГО «Студентське самоврядування ХНМУ» Катерина Тополюк та її перша заступниця Анна Матузок.

Подібні дискусії є дуже важливими для студентської спільноти, оскільки вони надають можливості ділитися власним досвідом та навичками з іншими, допомагають розуміти цінність активної участі в студентському житті та розвитку студентства в цілому, а також створюють відчуття об’єднаності серед студентства та підтримують взаємне співробітництво між студентськими радами на Харківщині.

Представники Студентського самоврядування ХНМУ розповіли про свої проєкти, домовилися про співпрацю та отримали Подяку «Органу Студентського самоврядування ХНМУ за розвиток Студентського самоврядування попри виклики повномасштабного вторгнення, виховання патріотичної та вмотивованої молоді, активність та незламність» від Директора КУ «Харківський обласний центр молоді» Георгія Пазія.