До Всесвітнього дня боротьби проти сказу

04.10.2023

29 вересня на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології ім. проф. Д.П. Гриньова за ініціативи здобувачів освіти ІІІ курсу, що навчаються за ОП «Медицина», відбувся інформаційний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби проти сказу.

Цей день відзначається щорічно 28 вересня, починаючи з 2007 року. Дата входить до системи міжнародних днів ООН, яка приурочила дату до смерті Луї Пастера – першого розробника вакцини проти сказу.

Здобувачі підготували надзвичайно цікаві доповіді, які стосувалися історичних фактів, поширення сказу в Україні та світі, загальних відомостей про хворобу та способів профілактики.

Крім того, завзяті молоді науковці провели інтерактивні ігри за темами доповідей. Наприкінці заходу всім учасникам електронною поштою надійшла пам’ятка «Як вберегтись від сказу».