До Всесвітнього дня боротьби із раковими захворюваннями

4 лютого щорічно, починаючи з 2005 року, світ відзначає Міжнародний день боротьби з раковими захворюваннями.

Цьогоріч команда сектору громадського виховання та волонтерства Студентського самоврядування ХНМУ підготувала пізнавальний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби із раковими захворюваннями, де було розглянуто особливості хвороби та шляхи їх подолання. Звісно, за традицією, після заходу на учасників чекала онлайн-вікторина, де всі активні учасники мали змогу перевірити та закріпити свої знання, а також отримати сертифікат.

На заході було розглянуто такі теми:
1. Канцерогени та їх вплив;
2. Способи знизити ризик розвитку раку;
3. Діагностика онкологічних захворювань;
4. Основні поняття про лікування онкологічних захворювань;
5. Рак після коронавірусу.

Після кожної теми заохочені студенти мали змогу поставити питання, які їх цікавлять. У результаті визначено найактивніших учасників.

Захід викликав інтерес та зацікавленість стосовно лікування та діагностики онкологічних захворювань. Доповіді коректно та професіонально донесли до слухачів важливість профілактики та запобігання раку. До того ж студенти звернули увагу на моральний аспект роботи лікаря-онколога та збагатили свої знання.