До уваги студентів!

Інформація про зміну в Законі України від 03.07.1991 № 1282-XII, «Про індексацію грошових доходів населення».

Шановні студенти!

Сталися деякі зміни у ваших стипендіальних виплатах, які відбулися згідно із Законом України від 3 листопада 2022 року N 2710-IX. Детальніше із законом та цими правилами ви можете ознайомитися за посиланням

Це означає, що на 2023 рік здійснюється відміна індексації.

*Індексація – це встановлений актами законодавства України механізм підвищення грошових доходів громадян, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати їм подорожання споживчих товарів і послуг. Індексація є частиною державної системи соціального захисту громадян, спрямованою на підтримання купівельної спроможності їхніх грошових доходів, особливо соціально вразливих верств населення — пенсіонерів, інвалідів, неповних і багатодітних сімей, а також молоді, яка навчається.