День спеціальності на кафедрі лабдіагностики

06.10.2023

На початку жовтня на кафедрі клінічної лабораторної діагностики традиційно відбувся День спеціальності, у якому взяли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 224 «Технології медичної діагностики та лікування» спеціалізація «Лабораторна діагностика».

Було проведено студентську наукову конференцію «Лабораторна діагностика – моє майбутнє». За кращі доповіді були відзначені Леонід Голик, Елеонора Прикоп-Чезара, Юлія Смілка та В’ячеслав Степаненко. Також здобувачі освіти мали змогу обмінятися думками, одержати консультацію та внести пропозиції до ОПП «Лабораторна діагностика» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.